N & T | CEGLARNIA JAROSŁAWKI

„Jedno jest tylko w życiu szczęście, kochać i być kochanym!” – reportaż ślubny Natalii i Tomasza
Zabieram Was na uroczystość zaślubin Natalii i Tomasza. Przesympatycznej pary, która swoim uśmiechem i dobrą energią obdarowywała gości przez cały czas! I podzielę się z Wami jednym wspomnieniem, które mimo upływającego czasu, pozostanie ze mną już chyba na zawsze… Jesteście gotowi? A więc zapraszam do oglądania!

Stąd wyruszyli w podróż życia!
Fotograf ślubny nawigację powinien mieć w małym palcu. I generalnie zawsze trafiam do celu na czas. A o tym, że dojechałem pod właściwy adres, Natalia i Tomasz poinformowali mnie, zanim jeszcze oficjalnie się spotkaliśmy. Genialne w swej prostocie tablice z hasłami rozstawione w pobliżu sali weselnej były świetnym pomysłem. I co tu dużo pisać, fotogenicznym!

Co z oczu to z serca…
I to jest prawda! Podczas ślubu Natalii i Tomasza łezka nie raz zakręciła się w oku: młodej parze i zaproszonym gościom. Mnie osobiście ujęła wrażliwość pana młodego, a reportaż ślubny, który wykonałem, będzie mi o tym przypominał. Tomasz nie krył się z uczuciami: po raz pierwszy, kiedy zobaczył przyszłą żonę w przepięknej ślubnej kreacji. A później wzruszenie wzięło górę podczas ceremonii zaślubin. To były piękne chwile i jestem dumny, że miałem zaszczyt być ich świadkiem.

Klimatyczne wesele w stodole
Młoda para na miejsce swojego ślubu i wesela wybrała Ceglarnię . Jako fotograf ślubny mam naprawdę mnóstwo okazji, by poznać sale weselne różnego typu. Ale ta lokalizacja zrobiła na mnie duże wrażenie. Ceglarnia Jarosławki to pięknie położony obiekt w stylu folwarcznym z niesamowicie oryginalnym, industrialnym wnętrzem, rozległym parkiem i sadem. Przestronna sala zagwarantowała dużo miejsca gościom, którzy z młodą parą do rana bawili się w rytm rockowych kawałków.

„Niech żyją, żyją nam!”
To była magiczna uroczystość w rustykalnym stylu. Nowożeńcy zrealizowali w 100% swój plan na wymarzony ślub i wesele. Wszystko było przemyślane i dopracowane. Chociażby czerwień w dodatkach do kreacji Natalii i jako motyw przewodni dekoracji wypadła spektakularnie. Pamiątkowy reportaż ślubny, którego część odkryłem tutaj przed Wami, będzie o tym wszystkim przypominał tej dwójce już zawsze.
Natalio i Tomaszu, kochani, żyjcie długo i szczęśliwie!

 

next one

SESJA ŚLUBNA W WALENCJI | EWA & ARTUR