O mnie

O mnie

Wszystko jest kwestią uczuć…

KRUG PHOTOGRAPHY | FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Cześć,
jestem Paweł, fotograf z wyboru. Zapytacie dlaczego? Odpowiem bez namysłu: bo ludzie i emocje gwarantują niezapomniane przeżycia.

Sekret poruszających zdjęć

Zdradzę Wam go: nie ma jednej recepty na zdjęcia ślubne czy okolicznościowe, które chwytają za serce. Tajemnicą fotograficznych opowieści jest poznanie jej głównych bohaterów. Dlatego, zanim cokolwiek postanowicie, chętnie dowiem się więcej o Was, Waszych potrzebach, oczekiwaniach i pomysłach. Ja z kolei opowiem trochę o tym, jak działam, byście wiedzieli, czego się spodziewać.

Historie wiecznie żywe

Fotografia to moje życie, praca i pasja. Oddaję się jej bez reszty. Angażuję każdy zmysł, by wszystkie zdjęcia, które wykonuję pojedynczo, jak i później w albumie opowiadały Waszą niezwykłą historię. Dokumentuję dla Was naturalne gesty, spontaniczne uśmiechy, łzy wzruszenia, nieśmiałe spojrzenia. Wszystko po to, byście mogli powrócić z sentymentem do chwil, które minęły i przeżywać je jeszcze raz, i jeszcze raz.

Gdzie oczy poniosą!

Jeśli tylko zechcecie mnie do siebie zaprosić, odległość nie ma znaczenia. Z przyjemnością odkryję każdy zakątek Polski, Europy, świata i wykonam dla Was zdjęcia ślubne w miejscach, o których zawsze marzyliście i do których chcielibyście się wybrać.

Najlepsza rekomendacja

Młode pary, które wybrały mnie, bym uwiecznił najważniejszy dzień w ich życiu, twierdzą, że moja zdolność do tworzenia unikalnych kadrów to dar od Boga. Za te słowa i zaufanie jestem im bardzo wdzięczny. Utwierdzają mnie w przekonaniu, że droga, którą wybrałem, jest właściwa.

Moja oferta

Dla kogo stworzyłem ofertę fotografii ślubnej i okolicznościowej? Dla osób, które otwarcie okazują swoje uczucia i chcą, by album był czymś więcej niż zbiorem przypadkowych fotografii. Jeśli zależy Wam, by zdjęcia przedstawiały nie tylko kadry, ale opowiadały konkretne historie pełne niezapomnianych emocji i poruszały najdelikatniejsze struny w sercu, jestem do dyspozycji.

Poznajmy się bliżej!

Jeśli odkryliście już moje portfolio, a estetyka zdjęć i filozofia pracy znalazła Wasze uznanie, pozwólcie, że poznam Was bliżej. Zapraszam do niezobowiązującego kontaktu, bym mógł przygotować dedykowaną Wam ofertę.