SESJA W PAŁACU SANSSOUCI

Zagraniczny plener ślubny Pauliny i Tomasza
Opowiem Wam historię miłosną Pauliny i Tomasza. Przemiłych osób, którym miałem przyjemność towarzyszyć jako fotograf ślubny w dniu, kiedy powiedzieli sobie „TAK”. I później podczas sesji plenerowej. Zabiorę Was na wyprawę do historycznego miejsca poza granicami Polski. A co najważniejsze, będziecie świadkami gorącego uczucia, które połączyło tych dwoje. Jesteście gotowi? Mam nadzieję, że tak! Zapraszam na fotorelację!

Na plener ślubny jedziemy do… Niemiec!
Fakty są takie, że lubię być przygotowany do pleneru ślubnego. Dlatego, kiedy padło hasło związane z celem naszej podróży, od razu zabrałem się za wyszukiwanie szczegółowych informacji. Możecie się śmiać, ale jako fotograf ślubny mam taką przypadłość, że w momencie, gdy ktoś rzuca mi nazwę miejsca/lokalizację, od razu wyobrażam sobie możliwe kadry. Tak było i w tym przypadku. Zapoznałem się z walorami pałacu Senssouci i jego otoczenia, i wiedziałem, że ten plener ślubny będzie szczególny.

Sesja ślubna w pałacu
Cóż mogę napisać? Majestatyczna, zabytkowa architektura i ogrody tarasowe Sanssouci na żywo robią ogromne wrażenie. Panna młoda odnalazła się tych przestrzeniach znakomicie! Z jaką swobodą i pewnością siebie poruszała się przed obiektywem! Że nie wspomnę już o romantycznych kadrach we dwoje… Ten ogień, namiętność i gorące uczucie widać między moimi bohaterami na pierwszy rzut oka. Przyznacie mi rację?

W oczekiwaniu na złotą godzinę
Podczas sesji ślubnej w pałacu postanowiliśmy wykorzystać magiczne, naturalne światło. Gra promieni słonecznych i cieni stworzyła spektakularny efekt na zdjęciach. Zobaczcie z resztą sami! Choć na niebie w pewnym momencie pokazały się ciemne, burzowe chmury, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszych warunków do pamiątkowych ujęć. Te kolorystyczne kontrasty i surowe tło było idealnym tłem dla eleganckiej kreacji panny młodej i szykownego zestawu pana młodego.
Paulino i Tomaszu! Przyjemnością dla mnie było stworzyć dla Was reportaż ślubny i uwiecznić pamiątkowy plener! Raz jeszcze na nowej drodze życia życzę Wam wszystkiego, co najlepsze! Bądźcie szczęśliwi!

next one

PLENER ŚLUBNY | JEZIORO COMO